#component no-margin no-padding

فهرست امکانات و ویژگی ها

كيفيت و كيفيت طلبي در كنار دستيابي به يك فرايند كسب و كاري قابل قبول و متعالي از جنبه هاي گوناگون، يكي از مهمترين مسائل موردبحث در چند ساله اخير بوده است. پيشرفت در زمينه هاي كاري و كسب سهم بيشتر از بازار به همراه دستيابي به مفاهيمي نظير رضايت مشتري، برآورده سازي الزامات قانوني و بين المللي و... ازجمله اصلي ترين عوامل ترغيب كننده سازمانها به حركت درجهت سيستماتيك كردن فعاليتهايشان بوده است. دراين بين، استانداردهاي بين المللي مختلف در زمينه هاي كيفيت، محيط زيست و ايمني و ... ، نقشي اساسي و غيرقــابل انكار داشته اند. شباهتهاي اين سيستم هاي مديريتي ومزاياي پياده سازي همزمان آنها، بحث سيستم هاي يكپارچه مديريت را مطرح ساخته است.

در چنين شرايطي، بحث سيستم ها، به مفهوم نوين آن، گام بلندي را در برآورده سازي خواسته هاي مطرح شده باعث گرديد. با مشخص شدن كارايي بالاي اصول سيستمي و موفقيتهــاي سيستم هــاي جــديد اوليه، علاقه مندي به نگرش سيستمي و ايجاد وگسترش سيستم هاي مختلف، روز به روز افزايش يافت. سيستم هاي طراحي شده در طول چند دهه اخير ميلادي، نظير سيستم هاي توليد، سيستم هــاي بـرنامه ريزي توليد، سيستم هاي مالي، سيستم هاي اقتصادي، سيستم هاي نگهداري و تعميرات، سیستم مدیریت خدامت مشتریان، سیستم اتوماسیون اداری و... گواه روشني بر اين مدعاست.

ضرورت يك سيستم خدمات به مشتريان خوب، ايجاد يك ارتباط خوب در بين مشتريان است . آن چنان رابطه اي كه باعث ترغيب حتي يك مشتري نيز بشود و مراجعه دوباره‌اش را سبب گردد. ارائه خدمات عالی به مشتریان، بهره‌وری را بهبود می‌بخشد، باعث ایجاد وفا‌داری در مشتری می‌شود و نرخ بازگشت خریداران را افزایش می‌دهد. بسیاری از شرکت‌ها درباره اهمیت مشتریان‌ آگاهی دارند، اما تعداد کمی از آن‌ها به مشتریان خود خدمات عالی ارائه می‌کنند. شرکت‌هایی که سعی می‌کنند با مشتری در تماس باشند وجود فرایندی سیستماتیک جهت پاسخگویی هر چه سریعتر وبهتر به مشتریان را می طلبد. دپارتمان مدیریت ارتباطات سازمانی شرکت شبکه سفید پس از طی مراحل تحقیق و توسعه با توجه به نیاز جامعه مشتریان بازار ایران سیستم یکپارچه خود را تحت عنوان سیستم مدیریت خدمات به مشتریان طراحی و تولیدنمود .

این ماژول یک برنامه تحت وب و آنلاین می باشد که روی هاست شرکتها و سازمانها طراحی و نصب میگردد و از طریق اینترنت (IP Valid) به CRM متصل میگردد. بااستفاده از این ماژول مشتریان میتوانند برای ثبت و پیگیری درخواست های خرید و سرویس وپشتیبانی خود بهره گیرند. از این سیستم میتوان برای ارتباط و تعامل شرکا، تامین کنندگان و دیگر افراد و شرکتهای مرتبط با سازمانتان با Dynamics CRM استفاده نمایید.

برخی از امکانات این سیستم عبارتنداز:

 • امکان ثبت Lead ، Account ، Contact و Opportunity از طریق پرتال
 • امکان ورود (login) مشتریان به پرتال و ایجاد و تغییر پروفایل شخصی
 • امکان بررسی محصولات و ثبت سفارش کالا و خدمات
 • امکان ثبت مبالغ پرداختی و مدارک آنها توسط مشتریان
 • امکان اتصال به سامانه پرداخت آنلاین در صورت لزوم
 • امکان ثبت Ticket جهت سیستم پشتیبانی و خدمات پس از فروش به صورت آنلاین
 • امکان مشاهده و پیگیری انجام و تکمیل درخواستهای مشتری توسط وی در پورتال
 • امکان ثبت نظرسنجی های متنوع مشتریان در باره خدمات و محصولات ارائه شده
 • امکان نمایش پیغامهای شخصی و عمومی در پروفایل شخصی مشتریان
 • امکان اختصاص مسئول مستقیم به هر مشتری جهت تعامل نزدیک و سازنده با مشتری
 • و دیگر امکانات مورد نیاز سازمان

ماژول تب صفحات محصولات و افزونه ها


Warning: Creating default object from empty value in /home/ixrmir/public_html/libraries/xef/sources/module/module.php on line 25

Warning: Creating default object from empty value in /home/ixrmir/public_html/libraries/xef/sources/module/module.php on line 25

Warning: Creating default object from empty value in /home/ixrmir/public_html/libraries/xef/sources/module/module.php on line 25
مشاوره جامع و ارائه خدمات مختلف به مشتریان، از جمله عوامل جلب رضایت اکثر مشتریان ما می باشد.
مشتریانی که مدت همکاری شان با ما بیش از سه سال بوده و افتخار طراحی چند نسل از سایت شان را داشته ایم.
28 درصد از مشتریان ما که افتخار طراحی سایت آن ها را داشته ایم توسط مشتریان خوب قبلی معرفی شده اند.

استاندارد بین المللی سیستم مدیریت کیفیت

استاندارد بین المللی رضایتمندی مشتریان

استاندارد مدیریت کیفیت در پروژه ها

شرکت شبکه سفید از بیش از یک دهه قبل در زمینه های تخصصی وب سایت ، امنیت وب و شبکه و نرم افزار های CRM و XRM فعالیت می نماید که دپارتمان تخصصی نرم افزارهای مدیریت سازمانی خود را با نام IXRM معرفی و ارائه می نماید.

XRM اصطلاح جدیدی در دنیا است که  مخفف عبارت eXtended Relationship Management بوده و به معنی سیستم های مدیریت ارتباط با هر چیزی اعم از داخل سازمان و یا خارج سازمان می باشد .

برتری ما نسبت به رقبا در چیست؟

یکی از معدود ارائه کننده های فارسی ساز و شمسی ساز 2013

این شرکت جزو اولین عرضه کنندگان نسخه فارسی سی آر ام 2013 مایکروسافت می باشد

قابلیت اطمینان بالا به محصول و پشتیبانی فنی

تنها یک ماه پس از انتشار نسخه 2013 در دی 1392 ، شبکه سفید به عنوان اولین شرکت ، پکیج فارسی ساز و شمسی ساز 2013 خود را ارائه داد ، این خود شاخصی است برای اطمینان شما به دانش بالای تیم فنی ما و عدم نگرانی از بروز رسانی محصول با انتشار Rollup های CRM در آینده . این امر از آن جا حائز اهمیت است که بدلیل تفاوت ساختاری اساسی بین نسخه 2013 با 2011 CRM مایکروسافت هیچ کدام از شرکت های مطرح و با سابقه در ارائه محصولات مشابه نتوانستند ماه ها پس از انتشار این نسخه محصول جدیدی ارائه نمایند ( و تا کنون نیز شبکه سفید تنها ارائه کننده فارسی ساز و شمسی ساز نسخه 2013 Microsoft Dynamics CRM می باشد )
با ارائه اولین سرویس پک CRM مایکروسافت در مرداد 93 ، تفاوت ساختاری اساسی با نسخه قبلی مشاهده شد ، که باز هم شبکه سفید اولین ارائه کننده نسخه بروز شده فارسی ساز در زمانی چند هفته ای پس از آن می باشد

ارائه مجموعه ای یکپارچه از تخصص ها تحت یک مشاوره جامع

یکی از مشکلات اصلی پروژهای IT در کشور ما ارائه مشاوره جامع به سازمان ها و شرکت ها توسط افرادی است که فقط به یک بعد پروژه توجه نموده و در آن یک بعد دارای تخصص هستند و به دلیل عدم توجه به تمام جوانب کار پروژه به شکست رسیده و یا با عواقب و هزینه های بسیار زیاد تری از آن چه باید باشد پیاده می شود
داشتن دیدگاهی جامع در تخصص های مرتبط ، و ارائه مجموعه ای یکپارچه از تخصص ها ( نرم افزار ، شبکه ، وب ، امنیت و ... ) تحت یک مشاوره جامع از مزیت های ااصلی شرکت شبکه سفید می باشد .