شماره تماس : 49208000-021

درخواست مشاوره رایگان یا جلسه

لطفا سوالات فنی و یا نیاز های سازمان خود را از طریق فرم زیر مطرح نموده تا جهت ارائه مشاوره و راهکار مناسب به آن سازمان محترم، اقدام گردد.

در صورتی که پاسخ به برخی از سوالات زیر در حیطه اختیارات شما نمی باشد، می توانید فرم چاپی سوالات را از اینجا دانلود نموده و پس از تکمیل آن، نسبت به پر کردن مجدد فرم آنلاین اقدام فرمایید.

اطلاعات درخواست کننده
اطلاعات شرکت / سازمان
اطلاعات درخواست

لطفا با توجه به نوع نیاز خود، حتما فیلد "نوع درخواست" را اعم از "مشاوره آنلاین" و یا "درخواست جلسه حضوری معرفی نرم افزار" مشخص نمایید.

IXRM چیست ؟

شرکت شبکه سفید با دو دهه سابقه، در زمینه های تخصصی وب و تجارت الکترونیک، طراحی زیر ساخت شبکه ، امنیت و اطلاعات برای سازمان ها و ارائه نرم افزار های یکپارچه مدیریت سازمانی مانند  CRM و ERP فعالیت می نماید که دپارتمان تخصصی نرم افزارهای مدیریت سازمانی خود را با نام IXRM معرفی و ارائه می نماید.

XRM  اصطلاح جدیدی در دنیا است که  مخفف عبارت eXtended Relationship Management بوده و به معنی سیستم های مدیریت ارتباط با هر چیزی اعم از داخل سازمان و یا خارج سازمان می باشد .XRM یک محصول نیست. بلکه رویکردی استراتژیک به جهت ایجاد یک سیستم کاملا یکپارچه می باشد که کلیه جوانب و روندهای کسب و کار در سازمان را با هم متصل و یکپارچه سازی می نماید.

49 208 000

فروش داخلی 110 09981396250 واتساپ همه روزه به جز پنج شنبه ها از ساعت 8:00 الی 17

شرکت دانش بنیان

مشاهده گواهی دانش بنیانی در سایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
عضو شورای عالی انفورماتیک عضو نظام صنفی رایانه ای دارنده گواهینامه های: ISO 9001 ISO 10002 ISO 10006