#component no-margin no-padding

فهرست امکانات و ویژگی ها

كيفيت و كيفيت طلبي در كنار دستيابي به يك فرايند كسب و كاري قابل قبول و متعالي از جنبه هاي گوناگون، يكي از مهمترين مسائل موردبحث در چند ساله اخير بوده است. پيشرفت در زمينه هاي كاري و كسب سهم بيشتر از بازار به همراه دستيابي به مفاهيمي نظير رضايت مشتري، برآورده سازي الزامات قانوني و بين المللي و... ازجمله اصلي ترين عوامل ترغيب كننده سازمانها به حركت درجهت سيستماتيك كردن فعاليتهايشان بوده است. دراين بين، استانداردهاي بين المللي مختلف در زمينه هاي كيفيت، محيط زيست و ايمني و ... ، نقشي اساسي و غيرقــابل انكار داشته اند. شباهتهاي اين سيستم هاي مديريتي ومزاياي پياده سازي همزمان آنها، بحث سيستم هاي يكپارچه مديريت را مطرح ساخته است.

در چنين شرايطي، بحث سيستم ها، به مفهوم نوين آن، گام بلندي را در برآورده سازي خواسته هاي مطرح شده باعث گرديد. با مشخص شدن كارايي بالاي اصول سيستمي و موفقيتهــاي سيستم هــاي جــديد اوليه، علاقه مندي به نگرش سيستمي و ايجاد وگسترش سيستم هاي مختلف، روز به روز افزايش يافت. سيستم هاي طراحي شده در طول چند دهه اخير ميلادي، نظير سيستم هاي توليد، سيستم هــاي بـرنامه ريزي توليد، سيستم هاي مالي، سيستم هاي اقتصادي، سيستم هاي نگهداري و تعميرات، سیستم مدیریت خدامت مشتریان، سیستم اتوماسیون اداری و... گواه روشني بر اين مدعاست.

ضرورت يك سيستم خدمات به مشتريان خوب، ايجاد يك ارتباط خوب در بين مشتريان است . آن چنان رابطه اي كه باعث ترغيب حتي يك مشتري نيز بشود و مراجعه دوباره‌اش را سبب گردد. ارائه خدمات عالی به مشتریان، بهره‌وری را بهبود می‌بخشد، باعث ایجاد وفا‌داری در مشتری می‌شود و نرخ بازگشت خریداران را افزایش می‌دهد. بسیاری از شرکت‌ها درباره اهمیت مشتریان‌ آگاهی دارند، اما تعداد کمی از آن‌ها به مشتریان خود خدمات عالی ارائه می‌کنند. شرکت‌هایی که سعی می‌کنند با مشتری در تماس باشند وجود فرایندی سیستماتیک جهت پاسخگویی هر چه سریعتر وبهتر به مشتریان را می طلبد. دپارتمان مدیریت ارتباطات سازمانی شرکت شبکه سفید پس از طی مراحل تحقیق و توسعه با توجه به نیاز جامعه مشتریان بازار ایران سیستم یکپارچه خود را تحت عنوان سیستم مدیریت خدمات به مشتریان طراحی و تولیدنمود .

این ماژول یک برنامه تحت وب و آنلاین می باشد که روی هاست شرکتها و سازمانها طراحی و نصب میگردد و از طریق اینترنت (IP Valid) به CRM متصل میگردد. بااستفاده از این ماژول مشتریان میتوانند برای ثبت و پیگیری درخواست های خرید و سرویس وپشتیبانی خود بهره گیرند. از این سیستم میتوان برای ارتباط و تعامل شرکا، تامین کنندگان و دیگر افراد و شرکتهای مرتبط با سازمانتان با Dynamics CRM استفاده نمایید.

برخی از امکانات این سیستم عبارتنداز:

 • امکان ثبت Lead ، Account ، Contact و Opportunity از طریق پرتال
 • امکان ورود (login) مشتریان به پرتال و ایجاد و تغییر پروفایل شخصی
 • امکان بررسی محصولات و ثبت سفارش کالا و خدمات
 • امکان ثبت مبالغ پرداختی و مدارک آنها توسط مشتریان
 • امکان اتصال به سامانه پرداخت آنلاین در صورت لزوم
 • امکان ثبت Ticket جهت سیستم پشتیبانی و خدمات پس از فروش به صورت آنلاین
 • امکان مشاهده و پیگیری انجام و تکمیل درخواستهای مشتری توسط وی در پورتال
 • امکان ثبت نظرسنجی های متنوع مشتریان در باره خدمات و محصولات ارائه شده
 • امکان نمایش پیغامهای شخصی و عمومی در پروفایل شخصی مشتریان
 • امکان اختصاص مسئول مستقیم به هر مشتری جهت تعامل نزدیک و سازنده با مشتری
 • و دیگر امکانات مورد نیاز سازمان